Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

İbrahim Toraman : Beşiktaş İçin Ruhumu Ortaya Koyuyorum

YazarMesaj
dersimli62
Süper Moderator
Süper Moderator
dersimli62

Lakap : Hacker

İbrahim Toraman : Beşiktaş İçin Ruhumu Ortaya Koyuyorum Empty
MesajKonu: İbrahim Toraman : Beşiktaş İçin Ruhumu Ortaya Koyuyorum   İbrahim Toraman : Beşiktaş İçin Ruhumu Ortaya Koyuyorum EmptyPaz Tem. 04, 2010 4:47 pm

İbrahim Toraman : Beşiktaş İçin Ruhumu Ortaya Koyuyorum Ibrahim-toraman

Beşiktaş`ın Tecrübeli futbolcusu İbrahim Toraman, Beşiktaş ile özdeşleştiğini ve başarılı olmak için ruhunu ortaya koyduğunu söyledi.

İbrahim Toraman, Avusturya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Teknik Direktör Schuster`in gelmesiyle yeni bir döneme girildiğini belirten Toraman, “Hocamız her futbolcuyu görmek istiyor. Zaman geçtikçe daha iyi olacağız” dedi.

Alman Teknik Direktör Schuster`in antrenmanlarda bazı pozisyonlar gösterdiğini ve bunları uygulamaya çalıştıklarını anlatan İbrahim Toraman, “İki stoperin kanatlardan açılmasını istiyor. Alışmaya çalışıyoruz. Oyunu rakip sahaya taşıyabileceğimiz bir oyun anlayışı içerisinde” diye konuştu.

Stoper olmasına karşın geçen sezon oyun anlaşıyı çerçevesinde bazı maçlarda farklı bölgelerde görev aldığını hatırlatan İbrahim Toraman, elinden geldiğince takıma faydalı olmaya gayret ettiğini anlattı.

Gazetecilerin soruları üzerine “Beşiktaş`tan kopmak gibi bir düşüncem olmadı. Takıma daha fazla nasıl katkı sağlarım, bunu düşünüyorum” diyen İbrahim Toraman, Siyah-Beyazlı formamızı giymekten mutluluk duyduğunu ve uzun yıllar Beşiktaşımız`a hizmet etmek istediğini ifade etti. Toraman, “Artık Beşiktaş`la özdeşleştim. Sevgiden de kaynaklanıyor… Ruhumu ortaya koyuyorum. Bu formaya layık olmaya çalışıyorum. Bu sebeple ayrılmak bana çok zor geldi” diye konuştu.

Ülkemizde iyi araştırmalar yapılarak iyi futbolcular bulunabileceğini vurgulayan İbrahim Toraman, şöyle devam etti: “Türk futbolcularına biraz daha önem verilmeli diye düşünüyorum. 70 – 80 milyon ülkeyiz, `futbolcu çıkmıyor` denilmesi çok yanlış.”

Uzun bir sakatlıktan sonra Neftçi Bakü ile oynanan hazırlık maçında 45 dakika başarıyla forma giyen Delgado`nun iyi yolda olduğunu anlatan İbrahim Toraman, “Takıma katkısı olacaktır” ifadesini kullandı.

Dünya Kupası`nda şampiyonluğun favorisi olarak Almanya`yı gördüğünü ifade eden tecrübeli futbolcumuz, kupaya katılmış olsa Türkiye`nin de başarılı sonuçlar alabilecek güçte olduğunu belirtti.

Resmi Site

İbrahim Toraman : Beşiktaş İçin Ruhumu Ortaya Koyuyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş Sercan için üste para istedi
» Beşiktaş Tarihçesi
» Beşiktaş-SV Grödig Hazırlık Maçı
» Beşiktaş 1 Nefçi Bakü 1
» Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm