Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm

YazarMesaj
HayKoLik090
Üye
Üye
HayKoLik090

Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm Empty
MesajKonu: Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm   Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 3:10 pm

Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm BerndSchuster141110_B5 [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Teknik Direktörü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], ''Son dakikada bulduğumuz ikinci golün, iyi çalışmamız ve kontratak düşüncemiz sonucunda geldiğini söyleyebilirim'' dedi.

Alman teknik adam konuşmasına şöyle devam etti:

""Zor bir sahada, iyi bir takıma karşı 3 puan aldık. Bunun için mutluyuz. Kötü bir dönem geçiriyorduk ama artık yükselişe geçeceğiz. Sakatlıktan dönen oyuncuların da takıma katılması etkili oldu bu sonuçta. Eski formumuzun daha üzerine çıkmak için uğraşacağız. İkinci yarıda rakibi oynatıp kontrataklarla çıkmak istedik, bunu da başardık. Uzaktan çekilen 1–2 şut haricinde pozisyon vermedik. Eski [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’ı görmek beni en çok mutlu eden şeydi. Hırs, azim ve maçı kazanma isteğimiz çok önemliydi. Tam olarak mutlu değilim ama daha zamanımız var."

Schuster: Eski Beşiktaş'ı Gördüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demirören ve Schuster konuşacak
» Schuster Duda'yı istiyor
» Eski İstanbul Resimleri
» Eski insanlar tuvaletlerini nasıl yapıyorlardı?