Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

En Büyük Pişmanlığım Inter

2 posters
YazarMesaj
HayKoLik090
Üye
Üye
HayKoLik090

En Büyük Pişmanlığım Inter Empty
MesajKonu: En Büyük Pişmanlığım Inter   En Büyük Pişmanlığım Inter EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 3:11 pm

En Büyük Pişmanlığım Inter Quaresma05082010B1 [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ın Portekizli yıldız futbolcusu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], ''Hayattaki en büyük pişmanlığım İnter'e transferimdir'' diye konuştu.

Quaresma, Portekiz'de yayımlanan Publico gazetesine verdiği demeçte, İnter'de oynadığı dönemde tüm mutluluğunun ve özgüveninin elinden alındığını, kendisini bir anda ekibin dışında, antrenmanlara gönülsüz katılırken bulduğunu söyledi.

Kendisini İnter'e isteyen teknik direktör Jose Mourinho'nun o dönem ki bazı tavırlarına halen anlam veremediğini ifade eden Quaresma, ''İnter'e gittiğim anda, buraya sadece Mourinho'nun isteği üzerine transfer olduğum açıkça gösterildi. Bir anda takımdan kesildim. Doğru, çok iyi bir dönem geçirmiyordum. Maçları sonradan televizyonda seyrettiğimde kendimi tanıyamıyordum. Ancak beni Mourinho istemişti ve ihtiyacım olduğu anda yardımını esirgedi'' diye konuştu.

''Mourinho televizyonda, İnter taraftarlarından gözümün korktuğunu söyledi. Bu doğru değil'' diyen Quaresma, Türkiye'deki medya baskısının İtalya'dakinden fazla olduğunu ve Türkiye'de de bundan çekinmesini gerektirecek bir durum bulunmadığını kaydetti.
dersimli62
Süper Moderator
Süper Moderator
dersimli62

Lakap : Hacker

En Büyük Pişmanlığım Inter Empty
MesajKonu: Geri: En Büyük Pişmanlığım Inter   En Büyük Pişmanlığım Inter EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 6:21 pm

Bilgi için sağol.

En Büyük Pişmanlığım Inter
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gaziantep'te Büyük Nakliye Firması
» DEVMt2|Epic İtemler|Türkiye'nin En Büyük Event Mapı!|2 CH