Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

Windows Live Msn Tek yönlü Web Cam sorunu ÇÖZÜLDÜ ! LİNK YENİLENDİ

YazarMesaj
Adamın Biri
Üye
Üye
Adamın Biri

Windows Live Msn Tek yönlü Web Cam sorunu ÇÖZÜLDÜ ! LİNK YENİLENDİ  Empty
MesajKonu: Windows Live Msn Tek yönlü Web Cam sorunu ÇÖZÜLDÜ ! LİNK YENİLENDİ    Windows Live Msn Tek yönlü Web Cam sorunu ÇÖZÜLDÜ ! LİNK YENİLENDİ  EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 1:54 pm

Arakdaslar Aşagıdaki Linki İndiirip Yapmanız gereken

[C:\Program Files\Windows Live\Messenger]SADECE MESSENGER İN İÇİNİ BOŞALTICAKSINIZ Adlı Klasörün içindekini komple silip Benim Vermiş oldugum Messenger klasörüyle değiştirin tümünü DİKKAT! YAPARKEN MSN DEN TAMAMEN CIKIS YAPTIGINZDAN EMİN OLUN VE MASA ÜSTÜNDEKİ WİNDOWS LİVE MESSENGER KISAYOL SİLİN YENİ KLASÖRÜN İÇİNDEKİNİ KISAYOL OLARAK MASA ÜSTÜNE ATIP GİRİN MSN E SORUNUNUZ ÇÖZÜLECEKTİR VAKAT YAPTIGINIZ İŞLEMDEN SONRA PLUS SİLİNMİŞ GÖRÜNECEK PLUS U DENETİM MASASI\PROGRAM EKLE VEYA KALDIR DAN PLUS U KALDIRIP TEKRAR KURUN İŞLEMİNİZ BİTECEK VE ESKİSİ GİBİ Tek taraflı cam atabileceksiniz Umarım Yardımcı olmusumdur +++ R3PLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADASLAR

" [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] " LİNK YENİLENDİ
http://paylas.forumpro.org

Windows Live Msn Tek yönlü Web Cam sorunu ÇÖZÜLDÜ ! LİNK YENİLENDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Messenger Plus Live 4.84.384
» MessengerDiscovery Live 2.5.94 İndir
» @msn.com @w.cn @live.nl gibi msn ve mail almak için linkler
» Link kısaltması
» Fantastic 4 Tek Link Oyun!..