Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

Sıcak saatler

YazarMesaj
[16]Silentboys[TR]
Üye
Üye
[16]Silentboys[TR]

Sıcak saatler Empty
MesajKonu: Sıcak saatler   Sıcak saatler EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 8:55 am

Fenerbahçe'nin hedefindeki ilk isim Eden Hazard... Belçikalı yıldız, Fenerbahçe'ye gelmek için sabırsız. Ancak kulübü Lille'i ikna etmek kolay değil. Cihan Kamer dün Fransızlar'la bir kez daha buluştu ve masaya 15 milyon Euro'yu koydu. Taraflar arasındaki pazarlıklar sürüyor, anlaşma için artık saatler sayılıyor.

Yabancıda Stoch, yerlide ise İlhan ve Caner’i aldıktan sonra suskunluğa gömülen Fenerbahçe Yönetimi, taraftarın beklediği yıldızlar için yeniden harekete geçti.

Sarı-Lacivertliler’in öncelikli hedefi; Şampiyonlar Ligi’nde forma giymek için Türkiye’nin kendisi açısından büyük bir adım olacağını belirten Eden Hazard... Aslına bakılırsa Fenerbahçe ile Hazard arasında da hiçbir problem yok. Kanarya yıllık 2.5 milyon Euro’luk net para teklif etti ve 4 yıllık kontrat konusunda uzlaşma sağlandı.

Ancak kulübü Lille, Hazard’ı satması halinde kasasını doldurmak için uzlaşmaz tavrını sürdürüyor. Kocaman’ın çok istediği Hazard için dün 2 operasyon başlatıldı. Cihan Kamer, Lille yöneticileriyle masaya oturdu ve 12 milyon Euro’luk teklifi 15 milyon Euro’ya çıkardı. Bu hamlenin ardından Fransızlar da yumuşadı. Lille, en yüksek ücreti öneren ve ısrarlı tutumunu sürdüren Fenerbahçe’ye ilk kez yeşil ışık yaktı. Artık 20 milyon Euro talep eden Lille ile Fenerbahçe’nin anlaşması çok da zor değil.

Menaceri ‘Fenerbahçe’ dedi
Öte yandan Milos Krasic konusunda da ibre Kanarya’ya döndü. CSKA Moskova ile anlaşan, ancak ısrarla Juventus’u bekleyen Krasic’i ikna edemeyen Sarı-Lacivertliler; İtalyan devinin Ruslar’a düşük bir ücret teklif etmesi nedeniyle bir adım öne geçti. FANATİK’e konuşan Sırp yıldızın menaceri Dejan Jokisimovic, “Şu an İngilizler ve İtalyanlar’a oranla Fenerbahçe bir adım önde. Çünkü hem daha ciddiler hem de daha çok para teklif ediyorlar. Umarım Krasic de bir an önce ikna olur” dedi.

Cruz, Grafite ve Huntelaar...
Bu arada Kocaman’ın, “Dripling yapıp top saklayabilen, kuvvetli ve son vuruşu da iyi bir golcü alacağız” sözleriyle tarif ettiği santrfor konusunda da çalışmalar sürüyor. Yönetim; Roque Santa Cruz, Huntelaar ve Grafite’den birini Aykut hocanın emrine verecek ve bu transfer birkaç gün içinde bitirilip kampa götürülecek. Bu arada kısa bir not: Telefonda ulaştığımız Cihan Kamer, transfer görüşmesi yapmadığını, tatilde olduğunu ifade etti. Dün THY’nin 14.45 uçağında 2D no’lu koltukta Roma’ya giden Başkan Aziz Yıldırım da seyahat nedenini şöyle açıkladı: “Tatile gidiyorum!”

Sıcak saatler
1 sayfadaki 1 sayfası