Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

"SERDAR BU TAKIMDA BANKO OYNAR!.."

YazarMesaj
[16]Silentboys[TR]
Üye
Üye
[16]Silentboys[TR]

"SERDAR BU TAKIMDA BANKO OYNAR!.." Empty
MesajKonu: "SERDAR BU TAKIMDA BANKO OYNAR!.."   "SERDAR BU TAKIMDA BANKO OYNAR!.." EmptyPtsi Tem. 05, 2010 8:14 am

Özel hayatı ve performansıyla sık sık gündeme taşınan ve eleştiri konusu olan Serdar Özkan’ın yeni takımı Galatasaray’da nasıl bir performans sergileyeceği, futbol kamuoyu, özellikle de sarı kırmızılı taraftarların cevabını merakla bekledikleri bir soru…

Bu konuda, Serdar’ı yetiştiren ve onu en iyi tanıyan isimlerin başında gelen, teknik direktör Halim Okta, sarı kırmızılı taraftarların içini ferahlatacak mesajlar verdi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklama yapan Okta, “Serdar Özkan’ın Beşiktaş’tan ayrılması bizi çok üzdü. Ama Galatasaray’da başarılı olacağını düşünüyorum. Serdar, Beşiktaş’ta gösterdiği performansın daha üstüne çıkacaktır; çünkü yetenekleri günümüz futboluna çok uygun. Her şeyden önce çok çabuk, rakip eksiltebilen, çok koşan, gol pası atan ve gol bulabilen bir oyuncuydu. Beşiktaş’ta yeterince şans bulamamasının sebebi gol sayısının azlığından kaynaklandı” dedi.

Halim Okta, Serdar’ın Galatasaray’da direkt oynayacağına ve çok başarılı olacağına dair inancını ise şu sözlerle ifade etti: “Benim tanıdığım Serdar Özkan’ın 11’de oynayıp oynayamayacağı tartışılmaz bile… Takım içerisinde rekabette, onunla aynı mevkide oynayan futbolcular, “Serdar Özkan oldukça biz nasıl 11’de yer alırız” diye düşüneceklerdir. 11’i girebilme mücadelesinde önce Serdar Özkan gelir, sonra diğerleri. Serdar’ın 11’deki yerini kesin olarak alacağına inanıyorum.”

"SERDAR BU TAKIMDA BANKO OYNAR!.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar Ortaç Kolayca