Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

"Aykut Hoca tartışılmaz"

YazarMesaj
[16]Silentboys[TR]
Üye
Üye
[16]Silentboys[TR]

"Aykut Hoca tartışılmaz" Empty
MesajKonu: "Aykut Hoca tartışılmaz"   "Aykut Hoca tartışılmaz" EmptyPtsi Tem. 05, 2010 8:12 am

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, geçen sezon son 15 günde iki kupa kaybettiklerini ve büyük üzüntü yaşadıklarını belirterek, ''Her şeyi unutmamız ve arkamıza bakmamamız lazım. Bu sene 18. şampiyonluğumuzu getirmek istiyoruz'' dedi.
Volkan, FB TV'ye yaptığı açıklamada, geçen sezon yaşadıklarının kolay şeyler olmadığını vurgulayarak, ''Büyük üzüntü oldu. Son 15 gün iki kupa kaybediyorsunuz. Bunlar kolay atlatılacak şeyler değil ama atlatmamız gerekiyor. Artık o sezon bitti. Yine önümüzde bir hedef var. Şimdi bu hedef doğrultusunda ilerlemek zorundayız. Bu sene 18. şampiyonluğumuzu getirmek istiyoruz'' diye konuştu.

Dikkatli olup, geçen seneki yanlışlarını tekrarlamadan en iyi şekilde yollarına bakacaklarını kaydeden milli kaleci, ''Bu takım zaten her şeyin üstesinden gelecek kalitede bir takım. Bu takım neler atlattı, neler kazandı. Bence bu sene de Fenerbahçe'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Fenerbahçe'ye gelen futbolcuların hepsi kaliteli oyuncular. Yeni transferler kendilerini kanıtlamış isimler. Takıma faydalı olacaklardır. Aramıza kim gelirse gelsin en kısa zamanda takıma uyum sağlamalarına yardımcı oluyoruz'' şeklinde konuştu.

Volkan Demirel, kendi performansını da değerlendirerek, şunları söyledi: ''Her sezon üzerine koymaya çalışıyorum. Bu sezon da elimden geldiği kadarıyla en iyisini yapmaya çalışacağım. Geçen sene benim adıma iyi geçti ama takım hedefine ulaşamadıktan sonra benim için bir anlamı kalmıyor. Biz bir takımız, bireysel bir oyuncu ya da sporcu değiliz. Onun için takımın başarısı önemli. Umarım bütün takım arkadaşlarım güzel bir sezon geçirir ve hep beraber mutlu sona ulaşırız.''

''AYKUT HOCA FUTBOLCUNUN DİLİNDEN ANLAYAN BİR İNSAN''
Volkan, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman'dan da övgüyle söz ederken, ''Futbolcunun dilinden anlayan bir insan. Bakışlarımızdan veya hareketlerimizden neyi nasıl yapacağımızı bilebilen bir insan, aynı dili konuşuyoruz'' dedi.

Aykut Kocaman'ın futbolun içinden gelen biri olduğunu vurgulayan Volkan Demirel, ''Aykut hoca ile geçen seneden de zaten birlikteliğimiz vardı. Aykut hocanın ismi, kişiliği, kalitesi gerçekten tartışılmaz. Futbolculara çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Umarım hem onun için hem Fenerbahçe için hem de biz futbolcular için hayırlı olur. Umarım hep beraber güzelliklere ulaşırız'' diye konuştu.

Volkan, Aykut Kocaman'ın takımda bazı değişiklikler yapacağını düşündüğünü ifade ederek, şöyle devam etti: ''Henüz oynadığımız bir maç veya yaptığımız bir taktik antrenmanı yok. Aykut hocanın takımda bazı değişiklikler yapacağını düşünüyorum. Geçen sene Aykut hocanın takımın içinde bulunması onun için çok büyük bir avantaj. Neyin eksik olduğunu, neleri yapmamız gerektiğini bize söyleyecektir. Onun görüşleri bizim için çok önemli. Geçen sene çok ufak hatalarla şampiyonluğu kaybettik. Bu ufak hataları da Aykut hocamız en iyi şekilde bizlere aktaracak. Biz de bunu saha içine yansıtarak hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyorum.''

Yaklaşık 1 ay topa dokunmadığını, futbolu ve takım arkadaşlarını özlediğini anlatan Volkan, idmanlarının ağır ama zevkli geçtiğini, ilk maçlarına kadar en iyi şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.

"Aykut Hoca tartışılmaz"
1 sayfadaki 1 sayfası