Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

Güzel Sözler

YazarMesaj
CaNBaTuR
Süper Moderator
Süper Moderator
CaNBaTuR

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : CaNBaTuR

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPaz Tem. 04, 2010 11:00 pm

Kategori:Sevgi Sözcükleri

SEVGIYI GOSTERECEKSIN, SOYLEMEK YETMEZ. SEVGI GOZLERINDE OLACAK, SOZLERIN YETMEZ. SEVGI HERSEYDIR, K
Kategori:Anlamlı Sözler

KÜRESEL ISINMADAN DOLAYI SUSUZLUĞU ÖNLEMENİN YOLLARI:Su böreği ve sulu köfteyi az tüketelim,gidenin
Kategori:Enteresan Sözler

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildikler
Kategori:

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir
Kategori:

Şu anda cok uzaktasın, beni düşünüyor musun, bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugün, hiç aklımd

BİR BÜLBÜL BEYAZ GÜLE AŞIK OLMUŞ HER SABAH KOLLAR ÖPERMİŞ AMA GÜL ONU HEP YARGILAR REDDERMİŞ BÜLBÜL
Kategori:Ozlem Mesajları

Beni ne sahte insanlarin sozleri nede soğuk bir namludan cıkan soguk bir mermi yıkabilir beni ancak

1- Netten 5 GB’lik bir dosya indirirken, bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor
Kategori:Espirili Sözler

DÜNYADA 20 MELEK VARDIR.10 TANESİ UYUR.9 TANESİ OYUN OYNAR.1 TANESİ BUNU OKUR.EĞER 15 DAKİKA İÇİNDE
Kategori:Korku Sözleri

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir...
Kategori:

B E N Her$eyi...Herkezi ciddiye aLIrIm ama kapILmam, sahiip olurum ama ait oLmam, huzur veriri

+++reppp

Güzel Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Sözler
» Güzel Sözler
» Güzel Sözler
» Hergün Yepyeni Güzel Sözler
» Sevdiğiniz Şarkılardan Sözler Buraya