Paylas.Forumpro.Org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Video Bölümü Açıldı

Gitmek İçin Tıkla

Counter Strike 1.6 Zombie Mod

2 posters
YazarMesaj
CaNBaTuR
Süper Moderator
Süper Moderator
CaNBaTuR

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : CaNBaTuR

Counter Strike 1.6 Zombie Mod Empty
MesajKonu: Counter Strike 1.6 Zombie Mod   Counter Strike 1.6 Zombie Mod EmptySalı Nis. 27, 2010 2:40 pm

Merhaba Arkadaşlar Size Counter Strike 1.6 Nasıl Zombie Mod Oynanır Onu Göstereceğim.Bu Tür Sorunla Çok Karşılaşan olduğunu gördüm bilmeyenler İçin Buyrun..

Öncelikle..
Arkadaşlar Counter Strike 1.6 yı kuruyoruz.Kurarken Bazı Aşamalarda Seçenekler Çıkacaktır Hiçbirini Degiştirmeden Yolunuza Devam Edin Counter Strikeyi kurduktan sonra ise Çalıştıgını Kontrol etmek için oyuna girip çıkmanız yeterlidir.(Pc ye Reset Atmanız Size Kalmış)

Şimdi Gelelim Zombie Mod

Direk linki veriyorum

http: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar şifresi wardır : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Patch ı Kurun Arkadaşlar. Valve Dosyasının İçine.

Sonra İse Yerel Disk (:C) De Bulunan Counter Strike 1.6 Dosyasına giriyoruz.Orada cl_dlls adlı Bir tane daha dosya görecegiz,onu açıp içindeki client.dll isimli simgenin adını degiştiriyoruz client.dll yerine kendi isminizi yazabilirsiniz,(Ben _Can yazdım oldu) bu işlemi de yapıp açılmış bütün dosyaları kapatıyoruz. Şimdi Rahatlıkla Counter Strike 1.6 ya Giriğ Zombie Mod oynayabilirsiniz.(Ip Girerek Tabiki)

Zombie Mod Serverlerine Nasıl girlir;
Yukarıdakı uygulamaları yaptıktan sonra oyuna giriyoruz girdikten sonra hiçbirşeye basmadan Console açma tuşuna basıyoruz (Yani ESC Nin altındaki tuş) O çikan Yere Serverin Ip i sini Yazıyorsunuz. (Server Ip lerine [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dan bakabilirsiniz............

Hak Ettiysem REP Lütfen... Alıntı Değildir Alin Teridir Tesekkurler....

En son CaNBaTuR tarafından Salı Nis. 27, 2010 2:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Adamın Biri
Üye
Üye
Adamın Biri

Counter Strike 1.6 Zombie Mod Empty
MesajKonu: Geri: Counter Strike 1.6 Zombie Mod   Counter Strike 1.6 Zombie Mod EmptySalı Nis. 27, 2010 2:45 pm

Güzel Paylaşım +Rep'ini verdim
http://paylas.forumpro.org

Counter Strike 1.6 Zombie Mod
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Counter Strike 2D
» COUNTER STRİKE Hileleri
» Counter Strike>Ön İnceleme<
» Counter Strike 1.6 indir
» Counter Strike 1.3 İndir